İşbu bilgilendirme ve açıklamalar, Şirketimiz Arbolam Orman Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. tarafından 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili diğer mevzuat hükümleri kapsamında yapılmıştır. Bu site herhangi bir çerez veya başka bir türde verilerinizi toplamamakta ve işlenmemektedir.

Şirketimize ait internet sitesini kişisel nitelikte verilerinizi paylaşma ihtiyacı olmaksızın ziyaret edebilirsiniz. Bununla birlikte, web sitemiz üzerinden bir işlem yapmak istediğinizde ve sitemizde mevcut uygulamaları kullanmak istediğinizde bu işlemin yapılabilmesi için gerekli olan ad-soyad, iletişim bilgileriniz sair kişisel verileriniz talep edilmemektedir. Şirketimiz hiç bir bilginizi 6698 sayılı Kanun ve ilgili diğer mevzuat hükümleri kapsamı dışında hiçbir surette işlemeyecektir.

Bu siteyi kullanarak eğer yaşanırsa verilerinizin işlenmesine onay vermeyi kabul etmiş sayılacaksınız. Bu uygulamaların koşullarını kabul etmiyorsanız lütfen bu siteyi kullanmayınız ve kişisel nitelikli herhangi bir veri vermeyiniz.

Şirketimiz web sitesi üzerinden başka internet sayfalarına link verilmesi halinde şirketimiz bu sitelerin gizlilik, içerik ve uygulamalarından yasal olarak sorumlu tutulamaz. Bu nedenle, bu sitelerin kullanılması veya bu sitelerin kişisel verilerin işlenme politikalarının olup olmadığının kontrolü sizin sorumluluğunuzdadır.

Kişisel verilerinizi işleyecek veri sorumlusu niteliğindeki Şirketimizin iletişim bilgileri, her tür iletişiminiz, şikâyet ve başvuru haklarınız için aşağıda bilgilerinize sunulmuş olup, bu konuda mevzuatta yapılacak olan güncelleme ve değişiklikleri web sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Adres: Akharem Mahallesi Akharem Sokak No:166/A Orhangazi/BURSA/TÜRKİYE

www.arbolam.com.tr

Tel: 0 224 587 76 45

Başvurularınıza cevap verebilmemiz için, kimlik ve iletişim bilgilerinizi başvurularınızda tam ve açık olarak belirtmeniz gerekli olup, ayrıca aşağıdaki yollardan birisi ile şirketimize başvuru yapmış olmanız gerekmektedir:

• Yukarıda belirtilen adresimize kimlik teyitli olarak elden ve şahsen başvuru,

• Noter vasıtasıyla bildirim,

• İadeli taahhütlü posta ile başvuru,

• Yukarıda bildirilen mail adreslerine yazılı olarak ve güvenli elektronik imza kullanılarak başvuru.

Müşterilerimizin ve kamunun bilgisine iletiriz.

Saygılarımızla

Arbolam Orman Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.